Collection: Products
-
Spanish Style Bangus php295 (introductory price php259 until Sep 30, 2026)
Regular price ₱259.00 PHPRegular priceUnit price ₱225.00/225g₱295.00 PHPSale price ₱259.00 PHPSale -
Smoked Tomato Tinapa (225g)
Regular price From ₱299.00 PHPRegular priceUnit price ₱1.33/g₱295.00 PHPSale price From ₱299.00 PHP -
Gourmet Tuyo (200g)
Regular price From ₱299.00 PHPRegular priceUnit price ₱1.50/g₱295.00 PHPSale price From ₱299.00 PHP -
Irene's Gourmet Spanish Style Sardines in Spicy Flavor (225g) (Copy)
Regular price ₱239.00 PHPRegular priceUnit price ₱1.06/g₱239.00 PHPSale price ₱239.00 PHP -
Trio Bundle 1 | Php785
Regular price ₱785.00 PHPRegular priceSale price ₱785.00 PHP -
Trio Bundle 2 | Php785
Regular price ₱785.00 PHPRegular priceSale price ₱785.00 PHP -
Irene's Gourmet - Signature Gift Pouch (3's)
Regular price ₱99.00 PHPRegular priceSale price ₱99.00 PHP